Urodziny dziecka.

     Urodziny nastolatka nie są już takie proste. Zwykle starsze dzieci spotykają się w domu i nie bardzo wiedzą, co ze sobą zrobić, oprócz poczęstunku i puszczenia muzyki. Bardziej rozrywkowe towarzystwo, może trochę potańczyć. Podsuwam tu jeszcze kilka pomysłów do wykorzystania, aby rozkręcić imprezę. Zorganizowanie gier typu: kalambury, wygibas, taniec na macie tanecznej, karaoke.
     Jeśli jest możliwość zorganizowania urodzin na dworze, wspaniale sprawdza się grill i przypomnienie sobie zabaw z dzieciństwa.
     Nastolatki też lubią przebieranki, warto dla urozmaicenia zorganizować np. piżama party lub zabawę tematyczną: baśniowe, piraci albo lata 70-te.
   Jeśli nie bardzo jest miejsce w domu, nastolatki mogą zaprosić swoich rówieśników do kręgielni, na dyskotekę lub do klubu młodzieżowego.     Urodziny naszego dziecka, to jeden z najważniejszych dni. Każdy rodzic pragnie, aby ten dzień był wyjątkowy i pozostał na długo w pamięci. Podpowiadamy, gdzie można zorganizować imprezę urodzinową dla Twojego dziecka. Niekoniecznie musi ona odbyć się w domu. Tutaj znajdziecie ofertę klubów, sal zabaw i firm organizujących przyjęcia dla dzieci, ale także propozycje jak przygotować zabawę urodzinową w domu.
     Czekamy na Wasze sprawdzone pomysły oraz informacje o miejscach, gdzie można urządzić przyjęcie urodzinowe. Piszcie na adres: eva@tworczezabawy.pl

Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8