Urodziny dziecka.

NAJBARDZIEJ POPULARNE RODZAJE ORGANIZACJI URODZIN.

Tematyczne.
     Państwa dziecko jest zafascynowane postacią z książki, bajki, światem fantasy, a może jest całkowicie oddane swojemu hobby? Jeśli tak, to urodziny tematyczne będą dla niego odpowiednie. Firmy mają w swojej ofercie propozycję urządzania urodzin artystycznych w salach o określonej tematyce, np. bal księżniczki, kraina elfów, wioska indiańska, piraci, kosmos, mały kucharz. Podczas tej ostatniej uczestnicy wycinają czapki kucharskie, dekorują je, zabawa w gotowanie „zupy z niespodzianką” i tworzenie obiadu z plasteliny. Możesz również skorzystać z usługi organizacji urodzin w domu, ale organizowanej przez animatorki. Wystarczy opowiedzieć o zainteresowaniach swojego dziecka, a firma przygotuje:
- oprawę graficzną (zaproszenia, przebranie dla animatora, możliwość przygotowania dekoracji),
- program urodzin w całości nawiązujący do fabuły,
- możliwość zamówienia tortu związanego z tematem.
Jest to dość dobre rozwiązanie z punktu widzenia finansowego.

Kino albo teatr.
     Jeśli maluch jest kinomaniakiem albo lubi teatr, to ma możliwość spędzenia urodzin w ulubionej oprawie. W cenie takich urodzin zwykle jest m.in. seans filmowy, mały zestaw popcornu, zwiedzanie kabiny operatora i do dyspozycji kącik w kinie, gdzie można zjeść tort albo obejrzenie spektaklu. Istnieje również możliwość zamówienia przedstawienie – z zabawą – tylko dla gości małego jubilata. Aktorzy mogą też przyjechać do domu jubilata. Czasem minusem takich nietypowych urodzin jest fakt, iż poza zaproszonymi osobami, uczestniczą w nich też inne dzieci, które akurat wykupiły bilet, ale o to należy dopytać organizatora.

Twórcze.
     Urodziny można spędzić również twórczo. Od niedawna takie imprezy urządzają Muzea. Zabawa prowadzona jest w formie warsztatów i trwa dwie godziny. Rodzice wybierają temat imprezy, może być np. związany z aktualną wystawą. Pracownicy muzeum proponują choćby tematykę afrykańską, ceramiczną (maluchy poznają m.in. historię porcelany) oraz rzeźbienie.

Muzyczne.
     Chyba najbardziej popularne są urodziny z bębnami. Animator przywozi odpowiednią ilość bębnów, tak aby każde dziecko mogło grać. Organizuje muzyczną wyprawę, w międzyczasie ucząc dzieci wystukiwania rytmu. Na koniec zwykle wszystkie dzieci wspólnie grają i śpiewają piosenkę urodzinową dla jubilata.

Eksperymentalne.
     W ramach przyjęcia każdy z uczestników poczuje się młodym odkrywcą i naukowcem poprzez uczestnictwo w eksperymentach przyrodniczych i efektownych demonstracjach, nawet wybuchowych. Wspaniały sposób na połączenie zabawy z nauką. Urodziny prowadzi szalony naukowiec, który prezentuje eksperymenty i wyjaśnia wszystkie związane z nimi zjawiska. Każde dziecko otrzymuje z szalonego pokazu pamiątkę.

Informatyczne.
     Dla dzieci w wieku szkolnym organizowane są „Urodziny z RoboCAMP”, czyli trzygodzinne zajęcia w domu jubilata polegające na budowie i programowaniu robotów. Ciekawe zajęcia, które mogą być inspiracją dla twojego dziecka.

Wspinaczka.
     W klubach wspinaczkowych organizuje się urodziny, których głównym punktem jest korzystanie ze ściany wspinaczkowej. Jest to oferta raczej dla dzieci od lat pięciu. Zwykle wliczona jest opieka dwóch instruktorów. Poza wspinaniem się, dzieci mają możliwość chodzenia po linie, rozciągania lini, a nawet wchodzenia do namiociku wiszącego w … powietrzu oraz skakania na batucie.

Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8